Isifix Symphonia inbouwspoeltafel 860x435mm 1bak RVS omkeerbaar
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 249873
Isifix. Symphonia. Inbouwspoeltafel. 860x435 mm. 1 bak. Afvoerplug en overloopset. Plaatsbesparende sifon 6/4''x40 cm. Roestvrij staal. Waterkeringsrand. Omkeerbaar.
Keukenspoelbak
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kwaliteitsklasse | Inox RVS 304 (1.4301) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal spoelbakken | 1 |
| Met geribbeld vlak | links en rechts |
| Met glad vlak | Zonder |
| Montagewijze | Overig |
| Met overstort | Ja |
| Met afvoerklep | Ja |
| Diepte | 435mm |
| Breedte/diameter | 860mm |
| Hoogte | 0mm |