GO by Van Marcke Lia ForU spoeltafel compleet 560x520mm 1bak RVS afvalklep
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 247046
GO by Van Marcke. Lia ForU. Spoeltafel compleet 560 x 520 mm, met afvoer Ø92, met 1 bak, in roestvrij staal, afvalklep met overloop en sifon inbegrepen.
Keukenspoelbak
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Toepassing | Keuken |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal spoelbakken | 1 |
| Montagewijze | Opbouw/Onderbouw |
| Kraangat | Midden |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Ja |
| Aantal afvoerpunten | 1 |
| Met afvoerklep | Ja |
| Met bediening afvoerstop | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Diepte | 560mm |
| Breedte/diameter | 520mm |
| Hoogte | 180mm |