Kabelwerk Eupen Eucalene-TW tube pour eau PE-HD PN12.5 rouleau 100 M D 32x3 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20020291 |
Kabelwerk Eupen Eucalene-TW tube pour eau PE-HD PN12.5 rouleau 100 M D 20x1.9 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20020292 |
Kabelwerk Eupen Eucalene-TW tube pour eau PE-HD PN12.5 rouleau 100 M D 25x2.3 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20020293 |
Kabelwerk Eupen Eucalene-TW tube pour eau PE-HD PN12.5 rouleau 100 M D 32x3 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20020294 |
Kabelwerk Eupen Eucalene-TW tube pour eau PE-HD PN12.5 rouleau 100 M D 40x3.7 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 407055
Leveranciers-referentie: RO7704472
Pe-hd tube pn10 Ø 32 roul.=100m-p/m
Tuyau lisse en plastique
| Matériau | PE |
| Qualité du matériau | PE-80 |
| Diamètre nominal | DN 32 |
| Diamètre externe du tube | 32mm |
| Épaisseur de paroi | 3mm |
| Raccordement 2 | Extrémité de tuyau |
| Pression nominale d'article | PN 12,5 |
| Classe de rigidité annulaire | SN4 |
| Fermé | Non |
| Biseauté | Non |
| Avec manchon extérieur | Non |
| Couleur tuyau | Noir |
| Coefficient d'expansion | 0.13mm/(m.K) |
Technische fiches
| F407053f | Download |