GO Van Marcke Moselle miroir plat sans lumière L1200 x H600 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20073626 |
GO Van Marcke Moselle miroir plat sans lumière L1000 x H600 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20073627 |
GO Van Marcke Moselle miroir plat sans lumière L1200 x H600 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20074344 |
GO Van Marcke Moselle miroir plat sans lumière L1400 x H600 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20073628 |
GO Van Marcke Moselle miroir plat sans lumière L600 x H600 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20073629 |
GO Van Marcke Moselle miroir plat sans lumière L700 x H600 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20073680 |
GO Van Marcke Moselle miroir plat sans lumière L800 x H600 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20073681 |
GO Van Marcke Moselle miroir plat sans lumière L900 x H600 mm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Miroir
| Matériau | Verre |
| Mode de réalisation | Miroir mural |
| Forme | Rectangulaire |
| Miroir grossissant | Non |
| Avec matériau de fixation | Non |
| Avec éclairage | Non |
| Hauteur | 600mm |
| Épaisseur | 5mm |
| Largeur | 1200mm |
Technische fiches
| F20073627f | Download |