Jokey Cento LS armoire de toilette 50x65x14cm MDF blanc lamp T5 8W porte miroir
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 926297
Leveranciers-referentie: 114311020-0140
Jokey. Cento LS. Armoire de toilette 50cm avec 1 porte. Avec prise de courant et interrupteur. Éclairage T5. Aluminium. Tablettes en verre.
Wastafelbovenkast
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 650mm |
| Breedte | 500mm |
| Diepte | 140mm |
| Aantal deuren (totaal) | 1 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Aluminium |
| Kleur front | Aluminium |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
Technische fiches
| F926297n | Download |