Grohe Essentials wc-rolhouder metaal deksel verborgen montage chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20017534 |
Grohe Essentials wc-rolhouder metaal deksel verborgen montage chroom
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 211807
Référence fournisseur: 40367001
Grohe. Essentials. WC-rolhouder uit metaal met deksel en verborgen bevestiging.
Closetrolhouder
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Profiel | Zonder |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Kleur | Chroom |
| Met klep | Ja |
| Met reserverolhouder | Nee |
| Dubbele closetrolhouder | Nee |
| Inbouw | Nee |
| Gesloten uitvoering | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 119mm |
| Diepte | 44mm |
| Lengte | 167mm |