Van Marcke Longa éclairage LED IP44 230V B305xH32xD160mm chrome blanc chaud
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 933103
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 10 | Carton |
Van Marcke Origine. Longa. Éclairage. Lampe LED IP44 230V. La 305 x H 32 x P 160 mm. Chromé. Couleur lumineuse: blanc chaud.
Plafonnier /Applique murale
| Source lumineuse | LED non interchangeable |
| Couleur du boîtier | Chrome |
| Energy efficiency class of the light source according to EU regulation 2019/2015 | A |
| Classe de protection (IP) | IP44 |
| Adapté à la puissance de la lampe | 0W |
| Couleur de la lumière | Blanc |
| Largeur | 305mm |
| Hauteur/profondeur | 160mm |
| Longueur | 32mm |
Technische fiches
| F933103f | Download |