AQUAFL. 8GLAD10XKLEM10/L750
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002488 |
AQUAFL. 8 LISSE10XBIC10/500
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002465 |
AQUAFL. 8GLAD10XKLEM10/L1000
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002472 |
AQUAFL. 8LISSE10XBIC10/L300
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002511 |
AQUAFL. 8LISSE10XBIC10/L750
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002462 |
AQUAFL.8 GLAD 10XKLEM 10 L150
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: B06070
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Zakje |
Flexibel-buisje Ø10 x bicone Ø10-75cm-D8
Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 8mm |
| Aansluiting 1 | Buisuiteinde |
| Nominale diameter aansluiting 1 | Overig |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 10mm |
| Aansluiting 2 | Klem |
| Nominale diameter aansluiting 2 | DN 10 |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 90°C |
| Maxi. druk | 22bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 750mm |
| Lengte | 750mm |