AQUAFL. 8BIC10XECROU1/2/L750
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002475 |
AQUAFL. 8BIC10XECROU3/8/L300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002498 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER1/2/L1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002515 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER1/2/L750
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002497 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER3/8/L1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002480 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER3/8/L500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002514 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER3/8/L750
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002460 |
AQUAFL. 8BIC15XECROU1/2/L500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002501 |
GO by Van Marcke aquaflexibel 8BIC 15xMOER 1/2 L300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: B06074
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 10 | Sachet |
Flexible-bicone Ø10 x écrou 1/2"-75cm-D8
SKU 20073542 is de opvolger van SKU 20002515Tuyau de raccordement flexible en métal
| Qualité du matériau | Autre |
| Matériau | Acier inoxydable |
| Diamètre intérieur du tuyau | 8mm |
| Raccordement 1 | Serrage |
| Diamètre nominal raccordement 1 | Autre |
| Raccordement 2 | Filetage intérieur |
| Diamètre nominal raccordement 2 | 1/2 pouce (15) |
| Adapté à l'eau potable | Oui |
| Adapté à l'eau refroidie | Oui |
| Adapté à l'huile | Non |
| Température moyenne maximale (fonctionnement continu) | 90°C |
| Pression max. | 22bar |
| Avec tresse | Oui |
| Avec matériau d'étanchéité | Oui |
| Durée de travail | 750mm |
| Longueur | 750mm |