Hansgrohe Focus mitigeur évier poignée verticale MagFit Quick-Connect chromé
SKU: 183090
Leveranciers-referentie: 31815000
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 4 | Carton |
Hansgrohe. Focus. Mitigeur cuisine avec douchette extractible DN15. Bec mobile 150°. Position verticale de la poignée. Jet laminaire et jet pluie. Jet de douche blocable, remise à zéro en appuyant sur le bouton. Support de douche aimanté MagFit. Flexible Quick-Connect. Débit 9,5 l/min. Cartouche à disques céramiques. Flexible de raccordement G 3/8. Clapet anti-retour intégré. Convient au chauffe-eau instantané. Groupe de bruit: I. Classe de débit: O, O.
Keukenmengkraan
| Uitvoering | Mechanisch |
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Basiskleur | Chroom |
| Montage | Blad/kraangat |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Uitvoering afvoer | draaibaar bovenaan |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Totale opbouwhoogte | 411mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 230mm |
| Overhang afvoer | 220mm |