GO Van Marcke Valencia Aufsatzbecken 600 x 470 x 145 mm weiss
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20071579 |
GO Van Marcke Valencia vasque à poser 500 x 470 x 145 mm blanc
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071940 |
GO Van Marcke Valencia vasque à poser 600 x 470 x 145 mm blanc
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Wastafel
| VM kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Glansgraad | Glanzend |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Met overloop | Ja |
| Diameter afvoergat | 46mm |
| Diepte | 470mm |
| Breedte/diameter | 600mm |
| Hoogte | 145mm |
Fiches techniques
| F20071940f | Télécharger |