Delabie Waschtisch MINERALCAST für bewegungseingeschränkte Nutzer 785 mm
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 216685
Referenz Hersteller 132306
Delabie. Waschtisch aus MINERALCAST PMR. Mit seitlichen Griffausschnitten, als Haltegriff oder Handtuchhalter nutzbar. Geeignet für den Einsatz im Gesundheitswesen und in öffentlichen Einrichtungen. Mit Hahnloch D35 mm mittig. Ohne Überlauf. Mit Befestigungsmaterial.
Wastafel
| Vorm | Overig |
| Materiaal | Composietmateriaal |
| Kwaliteitsklasse | kunsthars |
| Kleur | Wit |
| Soort bevestiging | Overig |
| Montagewijze | Hangend |
| Glansgraad | Glanzend |
| Geschikt voor hoekmontage links | Nee |
| Geschikt voor meubel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Geschikt voor hoekmontage rechts | Nee |
| Afzetplateau | Achterzijde |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kraangat | Midden |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Met kraan | Nee |
| Met overloop | Nee |
| Overloop zichtbaar | Nee |
| Met afvoerklep | Ja |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Met boring voor draaiknop waste | Nee |
| Diameter afvoergat | 48mm |
| Met sifon | Nee |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met rugwand | Ja |
| Geschikt voor sifonkap | Nee |
| Sifonkap meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor zuil | Nee |
| Zuil meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor poten | Nee |
| Poten meegeleverd | Nee |
| Diepte | 545mm |
| Breedte/diameter | 785mm |
| Hoogte | 170mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Ja |
| Met poten | Nee |