Tece TecePlanus bedieningsplaat duo rvs geborsteld
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20044995 |
Tece TecePlanus Betätigungsplatte duo glänzend chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20044997 |
Tece TecePlanus Betätigungsplatte duo weiß matt
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028043 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo rvs geborsteld
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 087520
Referenz Hersteller 9240320
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Tece. TecePlanus. Bedieningsplaat van metaal voor duospoeltechniek. Bedieningsplaat voor TECE reservoir voor front- of planchet bediening. Bedieningsplaat met bedieningstoetsen die aan twee zijden voorzien zijn van een rubberstootrand. Incl. bedieningsstangen en bevestigingsmateriaal. Afmetingen: 214x144x15 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Basiskleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 15mm |
| Breedte | 214mm |
| Hoogte | 144mm |