Van Marcke Collection Taurus Duschwanne 1600 x 900 x 30 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015740 |
Van Marcke Collection Taurus douchebak 1200 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015741 |
Van Marcke Collection Taurus douchebak 1400 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015742 |
Van Marcke Collection Taurus douchebak 1600 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015739 |
Van Marcke Collection Taurus douchebak 900 x 900 x 30 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 122223
Van Marcke Collection. Taurus. Duschwanne in Mineralwerkstoff. Steinstruktur. Weiss. Abdeckkappe in Inox einbegriffen. Ablauf D90. Ablauf (SKU 130133 of 130134) separat zu bestellen. Füsse optional (SKU 127000).
Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Mineraal gegoten |
| Lengte | 1600mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 30mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |