Outlet
Van Marcke Icarus Duschwanne 1200 x 900 x 40 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015734 |
Van Marcke Icarus douchebak 1200 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20015735 |
Van Marcke Icarus douchebak 1400 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20015736 |
Van Marcke Icarus douchebak 1600 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20015737 |
Van Marcke Icarus douchebak 1800 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20015733 |
Van Marcke Icarus douchebak 900 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 122130
Van Marcke. Icarus. Freitragende Duschwanne in Acryl. Struktur glatt. Weiss. Abdeckkappe in Acryl und Ablauf extra flach einbegriffen. Ablauf D90. Füsse optional (SKU 127000).
SKU 20069766 is de opvolger van SKU 20015734Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 40mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |