Geberit Bambini hangtoilet voor kinderen 535 mm
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Referenz Hersteller 502.959.00.1
Artikel 20069671 ist der Ersatz von 20044906
Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Ja |
| Spoelwaterhoeveelheid |
4l 6l |
| Met dijstukken/vaste closetzitting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Met stankafzuiging | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Montagewijze systeem gebonden | Ja |
| Powerflush | Nee |
| Plaats uitlaat | Overig |
| Breedte | 335mm |
| Diepte | 530mm |
| Hoogte | 345mm |
| Hartmaat bevestiging wandcloset | 180mm |
| Hartmaat bevestiging closetzitting | 145mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |