Outlet
Van Marcke Orla patère double laiton montage mural
SKU: 215507
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 25 | Carton |
Van Marcke Origine. Série Orla. Patère double.
Crochet pour serviettes
| Traitement de surface | Chromé |
| Matériau | Laiton |
| Couleur | Chrome |
| Nombre de crochets | 2 |
| Fixation cachée | Oui |
| Type rosace de couverture | Rond |
| Profondeur | 70mm |
| Longueur | 90mm |
| Hauteur | 60mm |
Technische fiches
| F215507n | Download |