Clou Flat Satz mit 2 Kleiderhaken einzeln matt weiss
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20030476 |
Clou Flat set 2xkledinghaak enkel mat mit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20030478 |
Clou Flat set 2xkledinghaak enkel mat zwart
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 213178
Référence fournisseur: CL/09.02064.20
Clou. Flat. Satz mit 2 Kleiderhaken, einzeln.
Handdoekhaak
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Wit |
| Draaibaar | Nee |
| Aantal armen | 1 |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Diepte | 35mm |
| Lengte | 50mm |
| Hoogte | 50mm |
Fiches technique
| F213178 | Télécharger |