Delabie toiletpapierverdeler groot model rol 400m diepte 135mm wit gelakt staal
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 216687
Referenz Hersteller 2910
Delabie. Toiletpapierverdeler groot model voor rol 400 m. Uit één stuk gevormde afdekplaat, voor een gemakkelijk onderhoud en een betere hygiëne. Afwerking in wit gelakt staal.
Distributeur de papier toilette en rouleau
| Matériau | Acier |
| Traitement de surface | Laqué |
| Transparent | Non |
| Couleur | Blanc |
| Mit Klappe | Ja |
| Mit Reserverollenhalter | Nein |
| Doppelter WC-Rollenhalter | Nein |
| Einbau | Nein |
| Geschlossene Ausführung | Ja |
| Klebebefestigung | Nein |
| Verdeckte Befestigung | Ja |
| Befestigung selbstklebend | Nein |
| Schraubbefestigung | Ja |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Höhe | 305mm |
| Tiefe | 135mm |
| Länge | 305mm |