Duravit No.1 wastafel 50x40 cm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 018273
Leveranciers-referentie: 07435000002
Duravit. No.1. Wastafel met overloop en één kraangat midden. 500mm.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Hartmaat boutgaten | 230mm |
| Geschikt voor console lengte | 500mm |
| Geschikt voor hoekmontage links | Nee |
| Geschikt voor meubel | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Geschikt voor hoekmontage rechts | Nee |
| Afzetplateau | Achterzijde |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kraangat | Midden |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Met kraan | Nee |
| Met overloop | Nee |
| Overloop zichtbaar | Ja |
| Met afvoerklep | Nee |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Met boring voor draaiknop waste | Nee |
| Diameter afvoergat | 46mm |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met rugwand | Nee |
| Geschikt voor sifonkap | Nee |
| Sifonkap meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor zuil | Nee |
| Zuil meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor poten | Nee |
| Poten meegeleverd | Nee |
| Diepte | 400mm |
| Hoogte | 143mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |