Van Marcke Cosmo cloison acrylique D6mm 203x265cm sable mat antibactériens
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20028778 |
Van Marcke Collection Cosmo cloison acrylique D6mm 101x265cm blanc mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028779 |
Van Marcke Collection Cosmo cloison acrylique D6mm 203x265cm blanc mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20053512 |
Van Marcke Cosmo cloison acrylique D6mm 101x203cm blanc mat antibactériens
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20072156 |
Van Marcke Cosmo cloison acrylique D6mm 101x203cm sable mat antibactériens
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20072157 |
Van Marcke Cosmo wand acryl D6mm 101x265cm mat zand antibacterieel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20072158 |
Van Marcke Cosmo wand acryl D6mm 203x265cm mat zand antibacterieel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Revêtement imperméable pour salle de bain
| Adapté aux murs | Oui |
| Matériau de la couche supérieure | Acrylique |
| Couleur | Autre |
| Degré de brillance | Mat |
| Largeur | 2030mm |
| Longueur | 2650mm |
| Épaisseur de matériau | 6mm |
| Traitement antibactérien | Oui |
| VM couleur | Sand Mat |