Duravit Starck 3 staande wc pot met verticale uitgang
SKU: 048006
Referenz Hersteller 0126010000
Duravit. Starck 3. Staande wcpot met verticale uitgang, diepspoel. Inclusief bevestiging. Zonder jachtbak en zonder toiletzitting.
WC
| Typ | Standmodell |
| Werkstoff | Keramik |
| Farbe | weiß |
| Spülform | tief |
| Erhöhte Toilette | Nein |
| Kindertoilette | Nein |
| Mit Befestigungsmaterial | Nein |
| Position Abfluss | HU (Hinten unten) |
| Breite | 370mm |
| Tiefe | 655mm |
| Höhe | 430mm |