Villeroy&Boch Architectura PACK Hängetoilette weiß alpin
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 053103
Leveranciers-referentie: 5684HR01
Villeroy&Boch. Architectura. PACK. Ovale wandhängende Toilette mit Tiefspülung und Sitz. Vormals Omnia Architectura. DirectFlush, horizontaler Ablauf. Toilettensitz mit QuickRelease- und SoftClosing-Scharnieren. Nicht für den Anschluss an die Druckspülung geeignet. Weiß alpin. 370 x 530 mm.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Spoeling | Overig |
| Spoelwaterhoeveelheid | 4.5l |
| Met geur dispenser | Nee |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Hartmaat bevestiging wandcloset | 180 |
| Met toiletzitting | Ja |
| Soort zitting | hard |
| Met snelbevestiging zitting | Ja |
| Breedte | 370mm |
| Diepte | 530mm |
| Hoogte | 330mm |
| Met stankafzuiging | Nee |