Hansgrohe Tecturis S mitigeur lavabo 80 CoolStart chromé
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20068688 |
Hansgrohe - Tecturis S - Eéngreepswastafelmengkraan 80 zonder afvoergarnituur
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20062639 |
Hansgrohe Tecturis S ééngreeps wastafelmengkraan 80 CoolStart chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: 73302000
Hansgrohe. Tecturis S. Mitigeur lavabo 80 CoolStart avec garniture de vidage. ComfortZone 8. Projection: 108 mm. Bec haut: 80 mm. Variante de la poignée: poignée étrier. Type de jet: jet normal. Débit maximal à 3 bars: 4 l/min. Cartouche à disques céramiques. Limiteur de température réglable. Garniture de vidage 1 ¼". Matériau de la garniture de vidage: métallique. Type de raccordement: raccordements ⅜".
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Middenafstand | 108mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Koudestart funktie | Ja |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 4l/min |
| Totale opbouwhoogte | 160mm |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 108mm |