Hansgrohe Talis E ééngreepswastafelmengkraan 110 brushed bronze
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052651 |
Hansgrohe Talis E wastafelmengkraan 110 mat zwart
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20062637 |
Hansgrohe Talis E ééngreepswastafelmengkraan 110 brushed bronze
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 187098
Référence fournisseur: 71712140
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Hansgrohe. Talis E. Eéngreepswastafelmengkraan 110 zonder lediging.ComfortZone 110. Uitsprong: 112 mm. Maximaal debiet bij 3 bar: 5 l/min. Keramische cartouche. Safety Function: voorinstelbare heetwaterbegrenzing. Aansluittype: G 3/8-aansluitslangen.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Brons |
| Accentkleur | Brons |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Middenafstand | 112mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Koudestart funktie | Nee |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 162mm |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 112mm |