Grohe Essence wastafelmengkraan S-Size automatische lediging chroom
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016370 |
Grohe Essence Waschtischmischer S-Size automatische Entleerung Chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20016428 |
Grohe Essence Waschtischmischer S-Size automatische Entleerung Chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 163823
Referenz Hersteller 24175001
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 14 | Karton |
Grohe - Essence - wastafelmengkraan - S-Size - ééngatsmontage - SilkMove - Starlight - EcoJoy - met automatische lediging - QuickFix Plus - chroom
Artikel 20016428 ist der Ersatz von 20016370Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Middenafstand | 0mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Uitlooptype | gegoten |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Ja |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Koudestart funktie | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | AA |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 208mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 111mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Zonder |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 94mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
Anleitungen
| GM_168984 | Download |