Van Marcke Nero toiletkraan chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20070405 |
Van Marcke Nero robinet lave-mains eau froide nickel brossé
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070403 |
Van Marcke Nero toiletkraan chroom
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070404 |
Van Marcke Nero toiletkraan zwart
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Toiletkraan
| Materiaal kraan | Messing |
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
| Uitvoering afvoer | Vast |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 15.8l/min |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 62mm |
| Overhang afvoer | 178mm |
| Totale opbouwhoogte | 160mm |
| VM kleur | Chroom |
Fiches techniques
| F20070403f | Télécharger |
Manuels
| IM_20070403 | Télécharger |
Liste des pièces détachées
| spare_20070403 | Télécharger |