Hansgrohe Vernis Blend mitigeur lavabo électronique eau froide secteur
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052637 |
Hansgrohe Vernis Blend elektronische wastafelmengkraan koud water batterij
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052638 |
Hansgrohe Vernis Blend elektronische wastafelmengkraan koud water netstroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052636 |
Hansgrohe Vernis Blend elektronische wastafelmengkraan temperatuurregeling batterij
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052635 |
Hansgrohe Vernis Blend elektronische wastafelmengkraan temperatuurregeling netstroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 188368
Leveranciers-referentie: 71504000
Hansgrohe. Vernis Blend. Mitigeur lavabo électronique eau froide sur secteur. Chrome. ComfortZone 100, saillie 112 mm, type de jet: jet normal, mousseur orientable, débit maximal à 3 bars: 5 l/min., pour eau froide ou eau préréglée/conditionnée, avec alimentation d'eau isolée, approprié aux chauffe-eau instantanés, système infrarouge, ajustement automatique du capteur infrarouge, raccordement secteur 230 V / 50 Hz, temps de rinçage réglable: 10 s, 20 s, 30 s, rinçage hygiénique activable (débit d’eau automatique), fréquence du cycle de rinçage: 24 h, 48 h, 72 h, temps de rinçage rinçage d'hygiène: 10 s, 20 s, 30 s, fonction d'arrêt de l'eau pour le nettoyage de la vasque, la fréquence du rinçage d'hygiène et le temps de rinçage d'hygiène dépendent l'un de l'autre (24 h - 10 s, 48 h - 20 s, 72 h - 30 s).
Mengkraan voor lavabo
| Uitvoering | Elektronisch |
| Type elektronische bediening | Sensor |
| Zelfsluitend | Ja |
| Uitvoering temperatuurregeling | Zonder |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Middenafstand | 112mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2" (15) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uittrekbare uitloop met schuimstraalmondstuk | Nee |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Met kettingoogje | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Met voorfilter | Nee |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Totale opbouwhoogte | 122mm |
| Overhang afvoer | 112mm |
| Type voedingsspanning | Netvoeding |
| Met transformator | Nee |
| Aansluitspanning | 230V |
| Gangreserve-accu | Nee |
| Spoeltijd instelbaar | Ja |
| Automatische cyclusspoeling | Ja |
| Programmering | Handmatig |