Tece TecePlanus bedieningsplaat duo rvs geborsteld
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20044995 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo glanzend chroom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028043 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo rvs geborsteld
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20044997 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo wit mat
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 087520
Référence fournisseur: 9240320
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Tece. TecePlanus. Bedieningsplaat van metaal voor duospoeltechniek. Bedieningsplaat voor TECE reservoir voor front- of planchet bediening. Bedieningsplaat met bedieningstoetsen die aan twee zijden voorzien zijn van een rubberstootrand. Incl. bedieningsstangen en bevestigingsmateriaal. Afmetingen: 214x144x15 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Basiskleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 15mm |
| Breedte | 214mm |
| Hoogte | 144mm |