Delabie miroir mural rectangulaire 400x600x10mm incassable inox
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059238 |
Delabie miroir mural rectangulaire 385x485x10mm incassable inox
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059239 |
Delabie rechthoekige wandspiegel 400x600x10mm onbreekbaar RVS
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059240 |
Delabie rechthoekige wandspiegel 485x585x10mm onbreekbaar RVS
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059241 |
Delabie rechthoekige wandspiegel 595x980x10mm onbreekbaar RVS
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 184391
Leveranciers-referentie: 3453
Delabie. Miroir mural rectangulaire en inox 304 bactériostatique poli "miroir". Épaisseur Inox : 1 mm. Autocollant. A poser sur une surface bien plane. Miroir incassable. Dimensions : 1 x 400 x 600 mm.
Spiegel
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Vandaalbestendig | Ja |
| Uitvoeringsvorm | Wandspiegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Glazen uitvoering | Helder |
| Vergrotingsspiegel | Nee |
| Met spiegelkader | Nee |
| Met facet | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Brillant |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Couleur du matériel de fixation | Blanc |
| Avec protection contre la condensation | Non |
| Avec éclairage | Non |
| Avec prise | Non |
| With shaver socket | Non |
| Avec chauffage | Non |
| Hauteur | 600mm |
| Épaisseur | 1mm |
| Largeur | 400mm |