Van Marcke Collection Java Style opbouwwastafel vierkant
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20001810 |
Van Marcke Collection Java Style opbouwwastafel vierkant
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 018806
Van Marcke Collection. Java Style. Vierkante opbouwwastafel uit soldid surface (mix van polyesterhars en natuurlijke mineralen). Mat wit.
Wastafel
| VM kleur | Matt White |
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Diepte | 380mm |
| Breedte/diameter | 380mm |
| Hoogte | 110mm |
Fiches techniques
| F018806n | Télécharger |