Outlet
Van Marcke Icarus douchebak 1600 x 900 x 40 mm
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015734 |
Van Marcke Icarus douchebak 1200 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015735 |
Van Marcke Icarus douchebak 1400 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015736 |
Van Marcke Icarus douchebak 1600 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015737 |
Van Marcke Icarus douchebak 1800 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015733 |
Van Marcke Icarus douchebak 900 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 122132
Van Marcke. Icarus. Zelfdragende douchebak in acryl. Effen structuur. Wit. Inclusief afdekplaatje in acryl en afvoer extra vlak. Afvoer D90. Potenstel is optioneel (SKU 127000).
SKU 20069780 ist der Nachfolger von SKU 20015736Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 1600mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 40mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |
Anleitungen
| IM_122129 | Download |