Axor Universal Accessories handdoekhouder enkel 600mm gepolijst brons
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 188048
Leveranciers-referentie: 42832140
Axor. Universal Accessories. Handdoekhouder enkel, 600 mm.
Handdoekhouder
| Vorm | Houder vast |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Kleur | Overig |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Zwenkbaar | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Montagewijze | Wand |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Lengte | 600mm |
| Hoogte | 31mm |
| Diepte | 80mm |
Technische fiches
| F188048n | Download |