Delabie Seifenspender Flüssigseife tropfarme Dosierpumpe 1L 89x104x252mm Inox
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 216660
Referenz Hersteller 510580
DELABIE 510580 SEIFENSPENDER INOX POLI BLINKEND 304 - 1 LITER
Seifenspender
| Material Pumpe (Bedienelement) | Kunststof |
| Basisvorm | Hoekig |
| Materiaal flacon | Kunststof |
| Materiaal houder/behuizing | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Profiel | ronde staaf |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Glansgraad | Glanzend |
| Uitvoeringsvorm | Enkel |
| Tuimelaar | Nee |
| Soort zeep | Vloeibare zeep |
| Kleur houder | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Contactloos | Nee |
| Transparant | Nee |
| Met verwisselbare decor-afdekkap/rozet | Nee |
| Blad/wastafelmontage | Nee |
| Voeding door batterij | Nee |
| Met beveiliging tegen diefstal | Ja |
| Inhoud reservoir | 1000cm³ |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Montage | Wand |
| Schroefbevestiging | Ja |
| Lijm-montage | Nee |
| Bevestiging zelfklevend | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 252mm |
| Breedte | 105mm |
| Diepte | 80mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |