Ideal Standard Extra wastafel 50 x 45 cm wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 010394
Referenz Hersteller T372601
Ideal Standard. Extra. Wastafel, 50 x 45 cm, 1 kraangat, met overloop, kleur: wit.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Met overloop | Ja |
| Diepte | 450mm |
| Breedte/diameter | 500mm |
| Hoogte | 150mm |
Technisches Datenblatt
| F20062164n | Download |