Geberit Narva urinoir hangmodel zonder spoelrand toevoer achter 33x60x30cm wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059690 |
Geberit Narva urinoir suspendu sans rebord entrée derrière 33x60x30cm blanc
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 069026
Référence fournisseur: 501.655.00.1
Geberit. Narva. Urinoir hangmodel zonder spoelrand. Met toevoer van achteren en afvoer naar achteren of naar onder. Sifon verdoken. Verborgen bevestiging. Onderhouds- en reinigingsvriendelijk. Sproeikop langs voren vervangbaar, zonder verwijdering van het urinoir. Voldoet aan de eisen volgens EN 13407.
Urinoir
| Uitvoering | Wand |
| Werkstoff | Keramik |
| Farbe | weiß |
| Spülwasseranschluss | hinten |
| Anschluss Abfluss | verdeckt (hinten) |
| Durchmesser des Abflusses | 50mm |
| Deckelmontage | Nein |
| Wasserlos | Nein |
| Damenausführung | Nein |
| Min. Spülwassermenge | 1l |
| Surface résistance | Oui |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Traitement antibactérien | Non |
| Fixation cachée | Oui |
| Type de montage lié au système | Oui |
| Hauteur | 600mm |
| Largeur | 330mm |
| Profondeur | 300mm |