Duravit ME by Starck Compact PACK hangtoilet rimless
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027873 |
Duravit ME by Starck Compact PACK hangtoilet rimless
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 058018
Référence fournisseur: 45300900A1
Duravit. ME by Starck Compact. Hangtoilet Pack zonder spoelrand inclusief Durafix voor onzichtbare bevestiging. Indien geen voorwandelement wordt toegepast, wordt de bevestiging 006500 aanbevolen.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Verhoogd toilet | Ja |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Spoeling | Vast |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Met toiletzitting | Ja |
| Scharnier vertragend | Ja |
| Breedte | 370mm |
| Diepte | 480mm |
| Hoogte | 390mm |