Dinak Pellets Black 024 gerades Element D80 0,5 m schwarz Edelstahl 316L 0,4mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 524210
Leveranciers-referentie: 039F08024SWJNA
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stück |
| 4 | Karton |
Dinak. Pellets 024. Recht Element D80. Länge = 0,5 Meter. Schwarz Edelstahl 316L. 0,4 mm.
Einwandige Abgasleitung
| Matériau | Acier inoxydable |
| Qualité du matériau | Acier inoxydable 316 L (1.4404) |
| Positif (surpression) | Non |
| Humide (condensé) | Non |
| Négatif (dépression) | Non |
| Traitement de surface | Autre |
| Traitement de surface | Peint à l'extérieur |
| Diamètre externe | 80mm |
| Sec (non condensé) | Non |
| Épaisseur de paroi | 0.4mm |
| Type de production | Soudé sans cordon (par points) |
| Adapté uniquement à l'alimentation en air | Non |
| Longueur | 490mm |
| Durée de travail | 440mm |
| Couleur | Noir |
Technische fiches
| F524210f | Download |