Geesa Nemox Black handdoekhouder enkel 450mm zwart spraypaint
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017585 |
Geesa Nemox Black porte-serviettes simple 450mm noir peinture en bombe
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 212456
Référence fournisseur: 916507-06-45
Geesa. Nemox Black. Handdoekhouder 45 cm enkel, zwarte Spraypaint.
Handdoekhouder
| Vorm | Rek/beugel |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Kleur | Overig |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Lengte | 498mm |
| Hoogte | 48mm |
| Diepte | 75mm |