Tece TecePlanus plaque de commande duo blanc mat
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20044995 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo glanzend chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20028043 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo rvs geborsteld
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20044997 |
Tece TecePlanus bedieningsplaat duo wit mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 087532
Leveranciers-referentie: 9240322
Tece. TecePlanus. Plaque de déclenchement WC en métal pour réservoir de chasse TECE, avec deux touches de commande. Pour commande par le dessus ou frontale. Incl. barres de commande et matériel de fixation. Dimensions: 214x145x18 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Basiskleur | Wit |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 15mm |
| Breedte | 214mm |
| Hoogte | 144mm |