Hewi 477 appui-mains 300mm blanc avec 2 rosaces de fixation
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 216018
Leveranciers-referentie: 477.31.200 99
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 5 | Carton |
Hewi. Série 477. Poignée de bain ou porte-serviette. Barre coudée à angle droit aux extrémités, avec rosaces de fixation. Largeur 300 mm (entraxe), profondeur 90 mm, ø 33 mm, rosaces ø 70 mm. En polyamide de haute qualité.
Poignée murale
| Matériau | Plastique |
| Type rosace de couverture | Rond |
| Couleur | Blanc |
| Forme | Droit |
| Dimension d'axe de l'étrier | 300mm |
| Fixation cachée | Oui |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Longueur | 300mm |
| Profondeur | 90mm |
Technische fiches
| F216018f | Download |