Van Marcke Collection Java Style opbouwwastafel vierkant
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 018806
Van Marcke Collection. Java Style. Vierkante opbouwwastafel uit soldid surface (mix van polyesterhars en natuurlijke mineralen). Mat wit.
Lavabo
| VM couleur | Matt White |
| Forme | Carré |
| Matériau | Autre |
| Couleur | Blanc |
| Type de montage | Rehausse |
| Nombre de cuvettes | 1 |
| Trou de robinetterie | Sans |
| Trous de robinetterie à perforer | Sans |
| Profondeur | 380mm |
| Largeur/diamètre | 380mm |
| Hauteur | 110mm |
Technische fiches
| F018806f | Download |