Outlet
GO by Van Marcke Adonis opbouwwastafel D38,5 cm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 012936
GO by Van Marcke. Adonis. Porselein opbouwwastafel ronde in wit met dunne rand. 385 x 385 x 135 mm.
SKU 20067731 is de opvolger van SKU 20002309Wastafel
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Diepte | 385mm |
| Breedte/diameter | 385mm |
| Hoogte | 135mm |