intro Star staand toilet S-uitgang
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20002770 |
intro Star staand toilet S-uitgang
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 049014
intro. Star. Staand toilet uit wit porselein met S-uitgang 135 mm. WC-zitting en jachtbak niet inbegrepen. Kan worden geïnstalleerd met bevestigingskit 20017402.
Article 20002770 est le remplacement de 20027739Closet
| Type | Vats |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid | 6l |
| Met dijstukken/vaste closetzitting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | S-vormig |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 680mm |
| Hoogte | 390mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |
Fiches techniques
| F20002770n | Télécharger |