Ideal Standard I.Life S 48,5 cm pack cuvette suspendue rimless softclose
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 050312
Leveranciers-referentie: T473801
Ideal Standard. I.Life S. Pack cuvette suspendue, raccourci, sans bride, abattant à fermeture ralentie, couleur: blanc.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Spoelvorm | Diep |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Spoeling | Overig |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Met toiletzitting | Ja |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 480mm |
| Hoogte | 375mm |