intro Tempus onderbouwkast 90 cm 2 laden Soft Oak Greige
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069376 |
intro Tempus sous-meuble 90 cm 2 tiroirs Sandstone Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069441 |
intro Tempus sous-meuble 90 cm 2 tiroirs Silver Sage
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054051 |
intro Tempus sous-meuble 90 cm 2 tiroirs Soft Oak Greige
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20035420 |
intro Tempus sous-meuble B900xD495xH650mm 2tiroirs Artic Grey
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20052687 |
intro Tempus sous-meuble B900xD495xH650mm 2tiroirs Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20035421 |
intro Tempus sous-meuble B900xD495xH650mm 2tiroirs Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20052686 |
intro Tempus sous-meuble B900xD495xH650mm 2tiroirs blanc
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 946392
intro. Tempus. Onderbouwkast 90 cm met 2 laden, greeploos, zonder sifonuitsnijding. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 650mm |
| Breedte | 900mm |
| Diepte | 495mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Overig |
| Kleur front | Overig |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Soft Oak Greige |