intro Tempus onderbouwkast 900x500x495mm 2 deuren wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 941021
Van Marcke intro. Tempus. Onderbouwkast 90 cm met 2 deuren. Greeploos. Kleur: wit. Te combineren met de Van Marcke Smart buissifon 20015775
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 900mm |
| Diepte | 495mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |