Van Marcke Frame spiegel B1400xH700mm aluminium kader zwart
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 221140
Van Marcke. Frame. Spiegel met zwart alu kader.
Spiegel
| Uitvoeringsvorm | Wandspiegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vergrotingsspiegel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Elektrische aansluiting | Kabel |
| Hoogte | 700mm |
| Dikte | 0mm |
| Breedte | 1400mm |
| Diameter | 0mm |
Technische fiches
| F221133n | Download |