Jokey Cento LS spiegelkast 50x65x14cm MDF wit lamp T5 8W spiegeldeur
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 926297
Leveranciers-referentie: 114311020-0140
Jokey. Cento LS. Spiegelkast 50cm met 1 deur. Met stopcontact en schakelaar vanbinnen. T5 verlichting. Zilver aluminium afgeboord. Glazen leggers.
Wastafelbovenkast
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 650mm |
| Breedte | 500mm |
| Diepte | 140mm |
| Aantal deuren (totaal) | 1 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Aluminium |
| Kleur front | Aluminium |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
Technische fiches
| F926297n | Download |