Van Marcke Pinge verlichting LED IP44 230V B300xH40xD108mm chroom warm wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20028847 |
Van Marcke Pinge verlichting LED IP44 230V B300xH40xD108mm chroom warm wit
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20028848 |
Van Marcke Pinge verlichting LED IP44 230V B500xH40xD108mm chroom warm wit
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 933100
Van Marcke Origine. Pinge. Verlichting. LED lamp IP44 230V. B 300 x H 40 x D 108 mm. Chroom. Lichtkleur: warm wit.
Plafond-/wandverlichting
| Lichtbron | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Chroom |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor lampvermogen | 0W |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 300mm |
| Hoogte/diepte | 108mm |
| Lengte | 40mm |
Fiches technique
| F933100n | Télécharger |